Tipsport kontrola tiketu

Vsadili jste si u sázkové kanceláře Tipsport a nevíte, zda jste vyhráli či nikoliv? Nevíte, zda je váš tiket vítězný? Neznáte všechny výsledky všech zápasů, které jste si na tiket přidali? Zkontrolujte si tiket online. Přímo na webu sázkové kanceláře Tipsport existuje odkaz na Kontrolu tiketu Tipsport.

Zkontrolujte si Váš tiket Tipsport

Bude potřeba vyplnit následující formulář, pro který budete potřebovat údaje z vašeho tiketu, který chcete zkontrolovat: kontrolní číslo a číslo pobočky. Až si zkontrolujete svůj tiket na Tipsportu, určitě se podívejte, jaké nabízí ostatní sázkové kanceláře vstupní bonusy. Nabídka je vždy časově omezená a vstupní bonus můžete získat jen jednou, tak vybírejte pečlivě:

Sazka nabízí neuvěřitelný bonus i pro Vás!

Kontrola tiketu Tipsport

Pokud přeci jen před registrací u konkurence chcete nejprve zkontrolovat svůj vsazený tiket, připravte si kontrolní číslo a číslo pobočky. Obě čísla budete pro kontrolu tiketu potřebovat a pak pokračujte na Kontrolu tiketu Tipsport – klikněte zde!

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Rozklikněte následující slova pro zobrazení nápovědy: kontrolní číslo a číslo pobočky

Tipsport Kontrola Tiketu

Tipsport Kontrola Tiketu

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Zde máte nápovědu, kde na tiketu naleznete kontrolní číslo a číslo pobočky:

 

Kontrola tiketu Tipsport

Kam dál?

Zanechat komentář

 • tiket č.60205668 napsal:

  Co to vyvádíte v tom sázení, v mém tiketu..ne mojí vinou dvě vady..nehoráznost, co si myslíte, že jsme voli..??? Proč se mění soupeř na poslední chvíli..viz. zápas Kristína proti Vondroušové..??? Kašlu Vám na takové změny, tiket sázím do předu, třeba dva dny a Vy mě dáte Vadu????? Jebu celý Tipsport a jdu na Sportku, to je sice to samé, jen natipovat, ale tady se dějí věci..a to už po několikáté…vzhůru za zisky, nepřátelé,cha cha.

 • jenda napsal:

  Tam pod tim Max a pak jak je pobocka a to cislo to vichrni dej dohromady jak to budes psat

 • petr napsal:

  ZAJÍMALO BY MĚ PROČ VČERA NA POBOČCE BYL ZÁPAS ČÍSLO 902 BRÁN JAKO CHYBA KURS 1 A DNES JAKO VÝHRU DOMÁCÍCH MŮŽETE NĚKDO ODPOVĚDĚT DĚKUJI

 • holeček pavel napsal:

  nejde zkontrolovat tiket,nikdo to neřeší,moc hezký

 • Blunder napsal:

  8 čísel tiketu + 3 čísla kód pobočky….zde: https://www.tipsport.cz/kurzy?startPage=ticketOnline

 • Vaclav Rydvan napsal:

  nemuzu si zkontpolovat tiket uz od vcerejska se ukazuje chyba aplikace

 • jaroslav gerža napsal:

  nevím jaké čísla přijdou napsat při kontrole tiketu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrola tiketu u sázkových kanceláří

V České republice si můžete vsadit jak na pobčkách, tak přes internet na počítači či na mobilu u několika sázkových kanceláří. Mezi jinými třeba sázková kancelář Fortuna, sázková kancelář Tipsport, její zelená sestra Chance, případně sázkovka Synottip, nebo spíše menší sázková kancelář Maxitip.