Tipsport kontrola tiketu

Vsadili jste si u sázkové kanceláře Tipsport a nevíte, zda jste vyhráli či nikoliv? Nevíte, zda je váš tiket vítězný? Neznáte všechny výsledky všech zápasů, které jste si na tiket přidali? Zkontrolujte si tiket online. Přímo na webu sázkové kanceláře Tipsport existuje odkaz na Kontrolu tiketu Tipsport.

Zkontrolujte si Váš tiket Tipsport

Bude potřeba vyplnit následující formulář, pro který budete potřebovat údaje z vašeho tiketu, který chcete zkontrolovat: kontrolní číslo a číslo pobočky. Až si zkontrolujete svůj tiket na Tipsportu, určitě se podívejte, jaké nabízí ostatní sázkové kanceláře vstupní bonusy. Nabídka je vždy časově omezená a vstupní bonus můžete získat jen jednou, tak vybírejte pečlivě:

Aktuální vstupní bonusy! Podívejte se co nabízejí ostatní!

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna nabízí aktuální vstupní bonus Fortuna až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Fortuna - Získat bonus 800 Kč
Sázková kancelář Synottip

Synottip kontrola tiketu

Ačkoliv nemá v nabídce číselné loterie, nabízí nově příchozím bonus až 10 500 Kč! Až 10 000 Kč za první vklad a 500 Kč za dokončení a ověření registrace.

Synottip - Získat bonus 10500 Kč

Kontrola tiketu Tipsport

Pokud přeci jen před registrací u konkurence chcete nejprve zkontrolovat svůj vsazený tiket, připravte si kontrolní číslo a číslo pobočky. Obě čísla budete pro kontrolu tiketu potřebovat a pak pokračujte na Kontrolu tiketu Tipsport – klikněte zde!

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Rozklikněte následující slova pro zobrazení nápovědy: kontrolní číslo a číslo pobočky

Tipsport Kontrola Tiketu

Tipsport Kontrola Tiketu

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Zde máte nápovědu, kde na tiketu naleznete kontrolní číslo a číslo pobočky:

Kontrola tiketu Tipsport

Kam dál?

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrola tiketu u sázkových kanceláří

V České republice si můžete vsadit jak na pobčkách, tak přes internet na počítači či na mobilu u několika sázkových kanceláří. Mezi jinými třeba sázková kancelář Fortuna, sázková kancelář Tipsport, její zelená sestra Chance, případně sázkovka Synottip, nebo spíše menší sázková kancelář Maxitip.