Kontrola Tiketu Chance

Potřebujete zkontrolovat svůj tiket v sázkové kanceláři Chance? Myslíte, že je váš tiket výherní? Není nic lehčího, než zadat několik čísel z Vašeho tiketu a kliknout na tlačítko NAJÍT TIKET. Ihned zjistíte, jestli jste vyhráli a kolik. Už víte co byste si s výhrou počali? Vsadíte si na další zápasy, nebo budete potřebovat zkontrolovat ještě další výherní tikety? Zkontrolujte si tiket online. Přímo na webu sázkové kanceláře Chance existuje odkaz na Kontrolu tiketu Chance.

Zkontrolujte si Váš tiket Chance

Bude potřeba vyplnit následující formulář, pro který budete potřebovat údaje z vašeho tiketu, který chcete zkontrolovat: kontrolní číslo a číslo pobočky. Až si zkontrolujete svůj tiket u Chance, určitě se podívejte, jaké nabízí ostatní sázkové kanceláře vstupní bonusy. Nabídka je vždy časově omezená a vstupní bonus můžete získat jen jednou, tak vybírejte pečlivě:

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna nabízí aktuální vstupní bonus Fortuna až 800 Kč! 500 Kč k vašemu prvnímu vkladu zdarma a 300 Kč na ruku za dokončenou a ověřenou registraci.

Fortuna - Získat bonus 800 Kč
Sázková kancelář Synottip

Synottip kontrola tiketu

Ačkoliv nemá v nabídce číselné loterie, nabízí nově příchozím bonus až 10 500 Kč! Až 10 000 Kč za první vklad a 500 Kč za dokončení a ověření registrace.

Synottip - Získat bonus 10500 Kč

Kontrola tiketu Chance

Pokud přeci jen před registrací u konkurence chcete nejprve zkontrolovat svůj vsazený tiket, připravte si kontrolní číslo a číslo pobočky. Obě čísla budete pro kontrolu tiketu potřebovat a pak pokračujte na Kontrolu tiketu Chance – klikněte zde!

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Rozklikněte následující slova pro zobrazení nápovědy: kontrolní číslo a číslo pobočky

Chance kontrola tiketu

Chance kontrola tiketu

 

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Zde máte nápovědu, kde na tiketu naleznete kontrolní číslo a číslo pobočky:

Chance kontrola tiketu

Kam dál?

Zanechat komentář

  • Peter Mihaly napsal:

    Dobry den ,cekam navyhodnoceni tiketu c.tiketu je 26033014 podan na pobocce 5136 dne 16.2.2020 ve 12:13:27 s.Dekuji za vyrizeni.S pozdravem Peter Mihaly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *