Fortuna kontrola tiketu

Vsadili jste si u sázkové kanceláře Fortuna a nevíte, zda je Váš tiket výherní? Nechtějí se Vám hledat výsledky zápasů Vašeho tiketu? Zkontrolujte si tiket online na jejím webu z pohodlí domova. Poradíme Vám jak na to!

Zkontroluje si Váš tiket Fortuna

Bude potřeba vyplnit následující dvě políčka, pro která budete potřebovat údaje z Vašeho tiketu, který chcete zkontrolovat: číslo sázenky a kód sázenky. Až si zkontrolujete svůj tiket od Fortuny, určitě se podívejte, jaké nabízí ostatní sázkové kanceláře vstupní bonusy. Nabídka je vždy časově omezená a vstupní bonus můžete získat jen jednou, tak vybírejte pečlivě:

Sazka se zbláznila, podívejte se kolik rozdávají!

Kontrola tiketu Fortuna

Kontrola tiketu v sázkové kanceláři Fortuna se nachází na webu ifortuna.cz/sazeni uprostřed dole. Každý uložený a vsazený tiket na iFortuna.cz má svoje číslo podle kterého jej jednoduše můžete zkontrolovat. Vyplníte “číslo sázenky” nebo “kód sázenky” kliknete na tlačítko “Zkontroluj” a ihned vidíte, zdali jste vyhráli, či nikoliv. Hodně štěstí!

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Rozklikněte následující slova pro zobrazení nápovědy: číslo sázenky a kód sázenky

Fortuna kontrola tiketu

Fortuna kontrola tiketu

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Zde máte nápovědu, kde na tiketu naleznete číslo sázenky a kód sázenky:

Kontrola tiketu Fortuna

Kam dál?

Zanechat komentář

Napsat komentář