Fortuna kontrola tiketu

Vsadili jste si u sázkové kanceláře Fortuna a nevíte, zda je Váš tiket výherní? Nechtějí se Vám hledat výsledky zápasů Vašeho tiketu? Zkontrolujte si tiket online na jejím webu z pohodlí domova. Poradíme Vám jak na to!

Zkontroluje si Váš tiket Fortuna

Bude potřeba vyplnit následující dvě políčka, pro která budete potřebovat údaje z Vašeho tiketu, který chcete zkontrolovat: číslo sázenky a kód sázenky. Až si zkontrolujete svůj tiket od Fortuny, určitě se podívejte, jaké nabízí ostatní sázkové kanceláře vstupní bonusy. Nabídka je vždy časově omezená a vstupní bonus můžete získat jen jednou, tak vybírejte pečlivě:

Sazka se zbláznila, podívejte se kolik rozdávají!

Sazka Hry

Sazka Hry

Aktuálně nabízí Sazka névým hráčům bonus 5300 Kč. Ale pozor! Stávajícím hráčům nabízí 10.000 Kč!

Registrovat

Kontrola tiketu Fortuna

Kontrola tiketu v sázkové kanceláři Fortuna se nachází na webu ifortuna.cz/sazeni uprostřed dole. Každý uložený a vsazený tiket na iFortuna.cz má svoje číslo podle kterého jej jednoduše můžete zkontrolovat. Vyplníte “číslo sázenky” nebo “kód sázenky” kliknete na tlačítko “Zkontroluj” a ihned vidíte, zdali jste vyhráli, či nikoliv. Hodně štěstí!

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Rozklikněte následující slova pro zobrazení nápovědy: číslo sázenky a kód sázenky

Fortuna kontrola tiketu

Fortuna kontrola tiketu

Nevíte,která čísla na tiketu jsou ta správná? Zde máte nápovědu, kde na tiketu naleznete číslo sázenky a kód sázenky:

Kontrola tiketu Fortuna

Kam dál?

Zanechat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *